10 кілометрів рибацьких сіток передали на потреби ЗСУ рибоохоронці Дніпропетровщини
![10 кілометрів рибацьких сіток передали на потреби ЗСУ рибоохоронці Дніпропетровщини 10 кілометрів рибацьких сіток передали на потреби ЗСУ рибоохоронці Дніпропетровщини](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/214f451a/611663_f73f38050f0fc322ba90a2fd991eb789a150e5e716cd92d9098256b1880196611711121359.jpg)
Фото: Freepik (ілюстрація)
Про це йдеться на сайті Державного агентства України з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм.
Отримані сітки українські захисники використають для плетіння маскувальних засобів та облаштування фортифікаційних споруд.
Загалом з початку 2023 року рибоохоронні патрулі України передали 5 тисяч сіток, що становить 135 кілометрів. З них майже 100 кілометрів – цього року.
Найбільше сіток передали Черкаський рибпатруль – 74 325 метрів, Сумський – 12 165 метрів та Дніпропетровський – 10 786 метрів.
«Маскувальні сітки – важливий елемент забезпечення безпеки та успішного виконання завдань ЗСУ. Здебільшого, завдяки наявності маскувальних сіток, наші військові мають змогу залишатися непоміченими та врятувати своє життя і техніку», — говориться у дописі.Читайте також: Екологічна загроза: після атаки на Дніпровську ГЕС стався витік нафтопродуктів