Дніпропетровщина лідирує в реалізації урядових програм
![Дніпропетровщина лідирує в реалізації урядових програм Дніпропетровщина лідирує в реалізації урядових програм](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/214f451a/609481_d719e21f5e0d525d6c7902e428bffca2bda9f6a9657eb786cb2d38620355e5cd1710166751.jpg)
Фото: Микола Лукашук
Про це повідомляє Микола Лукашук у своєму telegram-каналі.
Також у нашій області успішно впровадили перший в Україні унікальний проєкт "Я - Ветеран", за яким 89 Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) у кожній нашій громаді надають понад 100 послуг військовослужбовцям за принципом "єдиного вікна".
Раніше ми писали про те, що цього року семеро ветеранів з Дніпропетровщини отримали гранти за програмою «єРобота».
Читайте також: 6 березня в Україні розпочали прийом заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу «Варто розпочати власну справу». Взяти участь можуть й ветерани з Кривого Рогу, а також їх родини.