Криворізькі спортсмени здобули нагороди на Чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА

Криворізька команда школи єдиноборств «Рукопашник» здобула третє місце на Чемпіонаті України зі змішаних бойових мистецтв.

Про це повідомляє школа єдиноборств «Рукопашник» у Facebook.

17 лютого у Дніпрі стартував Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств. У якому взяли участь 170 найкращих бійців країни з 23 областей.

Зокрема, Кривий Ріг представляла команда з 9 спортсменів школи єдиноборств «Рукопашник», яка здобула кубок Дніпропетровської області з рукопашного бою за третє загальнокомандне місце.

Загалом криворізька команда здобула 14 медалей:
  • 4 золотих
  • 5 срібних
  • 5 бронзових
Нагадаємо, вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи №8 Артур Кузьменко став чемпіоном на міжнародному турнірі Open Dracula 2024 року.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"