Криворізький ансамбль став чемпіоном України з сучасного та класичного танцю
![Криворізький ансамбль став чемпіоном України з сучасного та класичного танцю Криворізький ансамбль став чемпіоном України з сучасного та класичного танцю](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/cf412436/606061_8db93b06aa564ba3d61ebfeacd90b630172ceefda3a660dd37ce218e73de81211706251730.jpg)
Фото: Виконком Саксаганської райради
Про це йдеться на сторінці Виконкому Саксаганської райради.
Колектив – постійний переможець Всеукраїнських і міжнародних конкурсів і фестивалів. (керівник колективу - Тетяна Вдовенко, хореограф – Юлія Чернявська. У 2023 році співпрацювали із Заслуженим артистом України Петром Чорним, виступали з ним на одній сцені.
Влітку у Празі відбудеться Чемпіонат Світу з хореографії. Це найбільша у світі міжнародна танцювальна подія для дітей і молоді. Учасники Чемпіонату - танцівники з усіх континентів світу. Понад 20 тисяч танцівників із 62 країн змагатимуться за звання «Чемпіон Світу з хореографії-2024».
Зразковий хореографічний ансамбль «Юність» представлятиме Україну.