Підприємці Кривого Рогу можуть долучитися до проєкту з розробки експортних стратегій
![Підприємці Кривого Рогу можуть долучитися до проєкту з розробки експортних стратегій Підприємці Кривого Рогу можуть долучитися до проєкту з розробки експортних стратегій](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/cf412436/606008_a4a31b1e87ea4c558d51b67ee56c607afb77afc655d92b8902f55201e8bead581706192147.jpg)
Фото: Pixabay
Планують вибрати 25 компаній для участі в проекті. Кожній обраній компанії нададуть індивідуальний супровід з боку досвідчених консультантів.
Про це розповіли в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
Директорка департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОВА Яна Худенко каже, що для бізнесу це гарна нагода отримати компетентну підтримку і це важливо, особливо зараз, під час повномасштабного вторгнення.
Експерти будуть співпрацювати з підприємствами, надаючи допомогу в розробці стратегій експорту та встановленні контактів на міжнародних ринках. Вони проведуть аналіз попиту та потенціалу для розвитку продажів, надаватимуть рекомендації та готуватимуть компанії до зустрічей і переговорів.
Є можливість подати заявку до 26 січня. Реєстрацію можна здійснити онлайн за вказаним посиланням. Програма розрахована на три місяці.