У Кривому Розі повітряна тривога завадила дніпровському театру дати виставу

У Кривому Розі повітряна тривога завадила дніпровському театру дати виставу

Фото: Перший Криворізький

23 січня у криворізькому академічному театрі імені Шевченка мала відбутися вистава дніпровських колег — театру «Драміком».

Про це повідомляють журналісти онлайн медіа «Перший Криворізький» із місця події.

На виставу прийшли криворіжці й криворожанки різного віку, та переважно авдиторія складалась із представників та представниць старшого покоління.

Директор та художній керівник театру «Драміком» Сергій Мазаний презентував проєкт та партнерів, завдяки яким став можливим приїзд.

Він розповів, що сценарій вистави написаний на основі документальних фактів та п’єс українських сучасних драматургів, які також, як і всі українці, проживають війну. Виставу назвали "Всупереч", бо ж вона народилась попри всі обставини, які оточують митців і мисткинь і їхню авдиторію.

Унікальність цієї вистави, за словами постановників та режисерів, полягає у поєднанні документалістики, сучасної драматургії, ігрового та пластичного театрів в єдине велике сценічне дійство.

Пролог, в якому називали роки 54-х війн, що розпочала Росія, чи то Московська держава, чи вже Радянський Союз, ніби іронічно та водночас органічно продовжив текст оголошення адміністратора: "Повітряна тривога, пройдіть в укриття, слухайте адміністраторів, вони підкажуть шлях до укриття".

Антон Меженін головний режисер театру, та режисер-постановник вистави "Всупереч" разом з акторами та акторками продовжили спілкування із тими, хто прийшов на виставу, в укритті театру.

Говорили про те, які обирали епізоди п'єс, музику, що важливо було донести до глядачів. Криворіжці ділились власними відчуттями.

У коментарі «Першому Криворізькому» Сергій Мазаний висловив сподівання, що все ж буде нагода зіграти виставу у Кривому Розі.

Цей візит став можливий завдяки проєкту «Доступне мистецтво» за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Зміцнення громадської довіри" (UCBI).

Фоторепортаж з вистави дивіться за посиланням.

Посилання скопійовано в буфер обміну