На Дніпропетровщині встановили ще три очисні станції: де саме
![На Дніпропетровщині встановили ще три очисні станції: де саме На Дніпропетровщині встановили ще три очисні станції: де саме](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/cf412436/604962_8c31bb284ae756488ec787c8103b94eb03207ff8d08fe4dd78faf28177ae52f91704979996.jpg)
Фото: ДОР
Про це йдеться на сайті Дніпропетровської обласної ради.
Читайте також: Мешканці Апостолового Криворізького району отримали воду із нового магістрального водогону
Загалом вже 23 такі установки працюють у громадах Нікопольського та Криворізького районів. Там, де люди найбільше постраждали від російського теракту на Каховській ГЕС.
У Марганці проєкт реалізували завдяки партнерству з асоціацією «Медична та благодійна допомога Франція — Україна».
«Продовжуємо забезпечувати мешканців області якісною питною водою. Це не перша і не остання допомога від наших друзів і партнерів з Франції. Попереду багато роботи. Дякую усім, хто долучився до проєкту і допомагає нашим громадам!» – сказав голова ДОР Микола Лукашук.