Криворіжець збирає підписи за встановлення відеоспостереження в комунальному транспорті
![Криворіжець збирає підписи за встановлення відеоспостереження в комунальному транспорті Криворіжець збирає підписи за встановлення відеоспостереження в комунальному транспорті](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/cf412436/604185_c763d0b45d9ef02212c8ddf5933c2fbc80f7379d01c7e9f1f6365ddf4d4168db1704201006.jpg)
Фото: Перший Криворізький
За словами автора петиції, у Кривому Розі спостерігається багато випадків псування майна комунального транспорту. За його думкою це трапляється, через відсутність камер відеоспостереження в салонах.
“А це доставляє незручності водіям, коли вони попросту не бачать хто розмальовує салон транспорту, або смітить, або псує майно комунального транспорту, тому що водій сконцентрований на дорозі та перевезенням пасажирів”, — йдеться у тексті петиції.
Також на сайті міськради оприлюднена петиція про скасування безкоштовного проїзду у комунальному транспорті.