У комп`ютерному клубі Кривого Рогу у містянина виявили пістолет: що вирішив суд
![У комп`ютерному клубі Кривого Рогу у містянина виявили пістолет: що вирішив суд У комп`ютерному клубі Кривого Рогу у містянина виявили пістолет: що вирішив суд](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/604038_01094faa51d8e5fbd34998f862b4ca99c988dde643fddbc7be41832fd6f7241b1703865342.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це йдеться у вироку Дзержинського суду Кривого Рогу.
Читайте також: У Кривому Розі поліція знайшла у чоловіка кастет: як він це пояснив та яке покарання отримав
Криворіжець бесплатно отримав у невстановленої особи вогнепальну зброю, після чого почав носити при собі, а у червні 2023 року – прийшов з пістолетом до комп`ютерного клубу.
В кімнаті міні кінозалу «Room 2» привернув до себе увагу працівників клубу, які й викликали на місце події поліцію. Зброю в нього вилучили.
Згідно експертизи, це виявився гладкоствольний пістолет, перероблений саморобним способом з сигнального пістолета «BLOW». Пістолет для проведення пострілів придатний.
Чоловік уклав угоду зі слідством. Його визнали винуватим у придбанні, носінні, зберіганні вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу (частина 1 стаття 263 Кримінального кодексу України).
Призначили покарання у виді позбавлення волі на строк 4 роки, замінивши 1 іспитовим роком.