Скло почало летіти, люди кричати: водій про ракетну атаку у Дніпрі

Фото: Перший Криворізький
Про це розповіли місцеві мешканці, які стали свідками удару в Дніпрі.
Водій автобуса №146 розповідає, що його автобус стояв на зупинці. За кілька секунд російська ракета влучила по торговельному центру, внаслідок чого повилітали вікна та автобус понівечило.
«Було гучно, далі – крик людей. Тоді мені було важливо як себе почувають люди. Вони були неушкоджені. Відчинив двері, пасажири побігли в укриття. У автобуса повибивало вікна, люки, підняло підлогу. Сам я неушкоджений, адже врятувала кабіна водія і ще — диво», — ділиться водій Сергій Горб.
Згодом, стало відомо, що на ремонт автобуса попередньо потрібно близько 60 тисяч гривень. Про це розповів директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Ігор Маковцев.
Наразі у Дніпрі не працюють маршрути тролейбусів А, Б, № 19. Унаслідок вибуху пошкоджені контактні мережі.
Зараз уже працюють аварійні бригади. Автобуси їздять за зміненим рухом: замість Титова в об’їзд по вулиці Будівельників.
Нагадаємо, внаслідок влучання 28 людей постраждали, серед них 1,5-річна дитина, ще 6 людей загинули.
«На 7-му ранку у приміщенні було декілька людей. Вони не постраждали. На «відмінно» спрацював критий паркінг. Його використовували як укриття. Люди цілі. Нині у самому торговельному центрі немає частини фасаду, всередині розбиті приміщення. Важко казати про точну вартість ремонту. Ще понівечені магазини й товар. Вже розбираємося», — підсумував представник торговельного центру Олексій Філіпцов.
Читайте також: Львів, Харків, Одеса: що відомо про удари окупантів
Розробив шахрайську схему у виправній колонії: судитимуть криворіжця

Фото: Донецька обласна прокуратура
Про це повідомляє «Перший Криворізький» з посиланням на Донецьку обласну прокуратуру.
Криворіжець перебував у Львівській виправній колонії і з липня по вересень 2023 року виманював у людей гроші через месенджери.
Для цього чоловік поширював фішингові посилання у месенджерах «Viber» та «Telegram» із закликом оформити грошову допомогу начебто від державних програм. Потерпілі, серед яких і переселенці, переходили на фейкові сайти з «анкетою», де вказували номери банківських карток, строки їх дії та CVV-коди. Також надавали логіни і паролі до веб-банкінгу.
Після чого криворіжець прив'язував їх картки до свого електронного гаманця та отримував доступ до чужих коштів. Кошти витрачав на власні потреби.
Такою схемою чоловік ошукав 8 українців на загальну суму понад 77 тисяч гривень.
Його судитимуть за шахрайство за допомогою незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, та легалізації викраденого майна — частини 3, 4 статті 190, частина 1 статті 209 Кримінального Кодексу України.
Читайте також: Вкрали 7 мільйонів гривень: викрили директора комунального підприємства Кривого Рогу та ще 9 учасників