Криворізька молодь розповіла медійникам про інтерес до історії та культури

Криворізька молодь розповіла медійникам про інтерес до історії та культури

Фото: Перший Криворізький

Криворізьке студентство та молодь обговорювали із медійницями та медійниками теми та події у Кривому Розі, які їм цікаво відвідувати та про які цікаво читати і дивитися відео.

Про це повідомляє одна з учасниць заходу, студентка Державного університету економіки у технологій Анна Усенко.

Молодь прийшла, щоб познайомитися з професійними криворізькими медійницями та медійниками, обговорити теми, які вони хотіли б бачити в інформаційному просторі міста, а також порадитися, де і як краще подавати інформацію та публікації про історію та культуру Кривого Рогу. Зійшлися на тому, що молоді сьогодні найбільш імпонують короткі відео у соціальних мережах. Водночас з’ясували, що є й ті, хто готові читати матеріали про цікаві події та людей родом з нашого міста.

Софія Скиба, головна редакторка онлайн медіа "Перший Криворізький”, презентувала проєкт “Історичне літо”, який триває вже кілька місяців. У рамках цього проєкту жителі міста могли долучатися до екскурсій Кривим Рогом, а також читати оцифрований архів незалежної газети “Криворожские ведомости” за 1991-1993 роки. Також вона розказала про аналітичні статті студенток і студентів, які вони змогли написати завдяки оцифрованим газетам.
Майбутні медіафахівці, які працювали над текстами, шукали інформацію в газетах та порівнювали їх із сучасною ситуацією.

Разом у командах шукали відповідь на наболіле питання: як привернути увагу мешканців нашого міста до культурних, освітніх та розважальних заходів. Присутні вирішили, що потрібно використовувати іще більше каналів інформування, створювати простори для проведення заходів у віддалених куточках міста та робити культурні події трендовими

Ольга Гончар, головна редакторка онлайн медіа “Експерт-КР”, розповіла про залучення молоді в журналістську роботу та цікаві проєкти, які вони створюють разом зі студентами: прямі ефіри, студійні інтерв’ю та репортажі – говорять про інтереси молоді у тому числі.

Окрім цього обговорили теми, які цікаві сучасній молоді, формати, у яких медіа подають інформацію та можливості співпраці із криворізькими медіа.

Захід редакція провела у партнерстві із колегами з онлайн медіа “Експерт-КР” та Krivbass.city.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Фото: Тадеуш Бабеуш

Посилання скопійовано в буфер обміну