Правоохоронці викрили трьох ворожих агітаторів
![Правоохоронці викрили трьох ворожих агітаторів Правоохоронці викрили трьох ворожих агітаторів](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/603011_b8b921a925a218051ff56a76483472399f012a6c9eb89d71242799c266ab32971703004596.jpg)
Фото: СБУ
Про це йдеться на сайті СБУ.
Інтернет-агітатори проживали на Київщині та Харківщині. Вони вважали військову агресію РФ "внутрішнім громадянським конфліктом" в Україні, дискредитували українських воїнів та розпалювали релігійну ненависть, використовуючи власні акаунти у соцмережах та популярних месенджерах.
У Києві, 42-річна жінка, співробітниця координаторки масових заворушень біля Києво-Печерської лаври, закликала до опору законним діям правоохоронців через власні сторінки у Фейсбуку та Телеграм.
На Київщині, мешканець Боярки поширював наративи кремля про «єдину московську церкву» в Україні через соцмережі, спрямовуючи свою діяльність на розхитування внутрішньо-політичної обстановки у столичному регіоні.
У Харкові, жителька міста викладала у соцмережах фейкові сюжети російського "воєнкора" про війну в Україні та спробувала дискредитувати захисників "Азовсталі" під час боїв за Маріуполь.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"