На Дніпропетровщині споруджують дві насосні станції
![На Дніпропетровщині споруджують дві насосні станції На Дніпропетровщині споруджують дві насосні станції](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/601560_316f78a78ba165a09008ffdcf39e00a056ed6b1577fd1a4afad04317575c85071701616399.jpg)
Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Дніпропетровській області
Про це повідомляється на сайті Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Дніпропетровській області.
Ці станції необхідні, щоб керувати насосними агрегатами та подавати воду в систему трубопроводів.
Одна станція забиратиме воду з річки Інгулець, а інша служитиме для подачі води споживачам. На першій станції зараз бетонують стіни та проводять армування місця водозабору. Розпочали влаштування тумб під насоси. Наразі роботи тут виконані на 31%.
На другій насосній станції роботи з бетонування завершили. Будівельники монтують металоконструкції. Далі встановлюватимуть та підключатимуть насоси. Роботи здійснені на 60 відсотків.
На станціях буде розташовано 12 насосів – 8 основних, 2 резервних та 2 аварійних.
Зазначається, що водогони будують на ділянках Інгулець – Південне водосховище (Кривий Ріг), Марганець – Нікополь – Покров та Запоріжжя – Томаківка – Марганець.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/601557_316f78a78ba165a09008ffdcf39e00a0583896_a82679ff322d22846aee73c1840337fe1701616408.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/601558_316f78a78ba165a09008ffdcf39e00a0583897_a82679ff322d22846aee73c1840337fe1701616408.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/601559_316f78a78ba165a09008ffdcf39e00a0583898_a82679ff322d22846aee73c1840337fe1701616408.jpg)
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"