На Дніпропетровщині обговорили проєкт обласного бюджету-2024

На Дніпропетровщині обговорили проєкт обласного бюджету-2024

Фото: ДніпроОДА

На Дніпропетровщині представники влади, громадськості та депутатських фракцій обговорили проєкт обласного бюджету-2024. Окреслили акценти головного кошторису на наступний рік. Охочі могли поставити запитання керівникам профільних департаментів ОВА.

Про це йдеться на сайті ДніпроОДА.

«Підготовка проєкту обласного бюджету-2024 на фінальному етапі, – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, – Це кошторис воєнного часу. Тому акценти, крім соцзабезпечення, на захисті наших людей та допомозі Силам оборони».

За його словами, на підтримку армії та програм захисту закладають в рази більше, ніж передбачалося при затвердженні цьогорічного бюджету. Зосередять увагу також на потребах критичної інфраструктури. Продовжать створювати реабілітаційні центри та облаштовувати безпечні умови в закладах соціальної сфери.

Кошти виділять й на комплексні регіональні програми – в освіті, охороні здоров’я, культурі, соцзахисті. Загалом обласний бюджет Дніпропетровщини на 2024 рік з урахуванням держсубвенцій – 8,6 мільярда гривень.

«Перший раз за понад 10 років при обговоренні кошторису залучили нашу Федерацію. Це практика європейська. Там жодної бюджетної цифри не приймається без обговорення з профспілками та роботодавцями. В області є розуміння, що на шляху до Євросоюзу це питання важливе», – вважає голова Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини Віктор Сергєєв.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну