На Дніпропетровщині представили інсталяцію «16 днів проти насильства»
![На Дніпропетровщині представили інсталяцію «16 днів проти насильства» На Дніпропетровщині представили інсталяцію «16 днів проти насильства»](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/d65a1577/601238_0238216dda523f08aa21453768b62a5e3eec62e494dd0884537692b4b209883e1701175993.jpg)
Фото: ДніпрОДА
Про це йдеться на сайті Дніпропетровської обласної військової адміністрації.
Нагадаємо, що Кривий Ріг також приєднався до всеукраїнської акції проти насильства. В неділю, 26 листопада, в місті пройшов забіг «Acting for survivors» довжиною 40 кілометрів. Спортсмени під дощем біжали через місто від парку «Тернівський» до палацу культури «ПівдГЗК».
«Акція спрямована на підвищення обізнаності людей у цій темі. Поширення інформації про те, як діяти у таких ситуаціях. Це важливо і для нашого регіону. Бо тільки цьогоріч служби, які спеціалізуються на супроводі постраждалих від домашнього насильства, надали допомогу понад 7,2 тисячам людей», – повідомили в ОВА.Інсталяція демонструє пари, які сваряться. У центрі – дитина на колінах. Організатори заходу прагнули донести до перехожих, що саме малеча завжди в епіцентрі домашнього насильства.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/d65a1577/601239_635f9e08638e6daade28e19d8e4085ba68f34c876f2126a0deefdbb6ed55a42b1701176080.jpg)
Під час презентації перехожим роздавали наліпки з надписом «Любов – це повага».
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/d65a1577/601267_dccf6837ab703d25b73a6a55f2dd8789e49148cc6e2eea6a1763776c7d96f9531701184575.jpg)
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"