У Кривому Розі пройшов забіг у рамках «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства»
![У Кривому Розі пройшов забіг у рамках «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» У Кривому Розі пройшов забіг у рамках «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства»](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/d65a1577/601045_443f0055eb8af7e32174a742283328fcda199be3df9fd5fafa14d185be4e7ddc1701001097.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це повідомляє журналістка «Першого Криворізького» з місця події.
Як ми писали раніше, у жовтні у Кривому Розі організовували забіг «Модрівські Скелі», присвячений пам'яті військовослужбовця Сергія Лакусти, який віддав своє життя за захист країни.
Цю кампанію у містах та громадах-партнерах щороку проводить Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFРА). Вона консолідує людей та організації в усьому світі, а також закликає запобігти та викорінити насильства.
Спортивна спільнота Кривого Рогу доєдналася до кампанії та взяла участь у забігу, який також проходитиме у різних містах України та за кордоном.
Організатором події у Кривому Розі стала спортивна громадська організація «Running Atmosphere».
«Цьогоріч Кривий Ріг вперше приєднався до щорічної міжнародної акції проти насильства. Плануємо і надалі проводити такі заходи в нашому місті. Для участі в забігу зареєструвалися 64 людини, але через дощ беруть участь трохи менше спортсменів», — повідомив тренер «Running Atmosphere» Віктор Білий.
Забіг стартував о 10:15 біля Палацу культури «Тернівський». Далі маршрут пролягав через парки «Шахтарський» (10:50), «Саксаганський» (12:20), парк «Героїв» на Соцмісті (13:00), повз театр Шевченка (13:40). Фінішували о 14:45 біля палацу культури «ПівдГЗК».
Спортсмени пробігли повністю 40 кілометрів або дистанцію на вибір.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/d65a1577/601044_443f0055eb8af7e32174a742283328fc4497689d86d0aacb7e9f4641848594a11701001140.jpg)
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"