Спортсмена з Кривого Рогу визнали «Кращим боксером» Чемпіонату України

Днями завершився Чемпіонат України з боксу серед молоді, який проходив у Чернівцях. В ньому участь взяли вихованці криворізької дитячо-юнацької школи № 8 Олексій Голуб та Артур Кузьменко. Останнього визнали "Кращим боксером" змагань.

Про це йдеться на сторінці ДЮСШ № 8 у Facebook.

Спортсмени брали участь у змаганнях у складі збірної Дніпропетровської області.

Кузьменко Артур в ваговій категорії 63,5 кілограмів став Чемпіоном України, Голуб Олексій в цій же категорії посів 9 місце.

По результатам змагань Кузьменко Артур був визнаний "Кращим боксером" Чемпіонату України і нагороджений спеціальним кубком.

До змагань боксерів підготував тренер Олександр Кучерявий.

Нагадаємо, що боксерки з Дніпропетровської області посіли призові місця на Чемпіонаті України серед молодих жінок.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"