Криворожанка Любов Попова стала чемпіонкою світу з бодібілдінгу

Спортсменка з Кривого Рогу Любов Попова на Чемпіонаті світу з фітнесу та бодібілдингу виборола дві медалі.

Про це повідомили на офіційному сайті національної федерації бодибілдинг України.

З 31 жовтня по 5 листопада 2023 року у місті Санта-Сусанна, Іспанія, пройшли два міжнародних змагання з бодібілдингу: Чемпіонат світу з фітнесу та бодібілдингу та Кубок світу з фіт-модель.

Криворожанка здобула перемогу у вуменс фізик серед майстрів +35 років у відкритій ростовій категорії.

Також Любов Попова посіла 3 місце, у категорії жінки вуменс фізик ростова категорія +164 сантиметрів.

У Чемпіонаті світу з фітнесу та бодібілдингу взяли участь 54 спортсмена збірної України, які вибороли 26 медалей серед яких 9 золотих, 7 срібних та 10 бронзових.

У командному заліку світового чемпіонату збірна України посіла друге місце у змаганнях серед жінок та друге місце у змаганнях серед жінок-майстрів.

У Кубку світу з фіт-модель взяли участь дві спортсменки збірної України, які вибороли три золоті медалі.

Редакція "Першого Криворізького" вітає спортсменку та бажає нових спортивних досягнень.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"