Спортсменка з Кривого Рогу здобула срібло на Всесвітніх іграх єдиноборств

Криворожанка Дар’я Гончаренко здобула срібло у змаганнях з джиу-джитсу в розділі файтинг на Всесвітніх іграх єдиноборств.

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України на своїй сторінці у соцмережі.

У півфіналі вагової категорії до 52 кг спортсменка з Кривого Рогу перемогла італійку Антонеллу Фарне —12:4, а у фінальній сутичці поступилася представниці Румунії Рамоні Ліксандру — 9:15.

Рік тому Дар’я Гончаренко вписала своє ім'я в історію українського спорту,
ставши першою в історії Незалежної України чемпіонкою світу з джиу-джитсу серед жінок.

Редакція “Першого Криворізького” вітає Дар’ю та її тренера Івана Настенка з досягненням.

П'ятий змагальний день збірна України завершила лідером медального заліку, маючи в активі 21 нагороду (10 золотих медалей, 8 срібних, 3 бронзи).

Всесвітні ігри єдиноборств триватимуть до 30 жовтня.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"