126 кілометрів (не)можливостей: “Перший Криворізький” запрошує на дискусію

126 кілометрів (не)можливостей: “Перший Криворізький” запрошує на дискусію

Фото: Перший Криворізький

Редакція онлайн медіа “Перший Криворізький” запрошує на офлайн-дискусію – говоритимемо про можливості для самореалізації у культурній сфері та в цілому про розвиток у Кривому Розі.

Про це повідомляє головна редакторка онлайн медіа Софія Скиба.

Редакція запрошує криворіжців та криворожанок поговорити про те, чому люди виїжджають з Кривого Рогу, провівши тут дитинство, але й сьогодні є важливими ?кторами культурного розвитку країни. Також говоритимемо про те, чому все ж є люди, які вперто залишаються в Кривому Розі, розвиваючи соціальні й культурні проєкти тут.

Під час заходу шукатимемо відповіді на питання усвідомлення нашої ідентичності, напрацьовуватимемо спільні ідеї відновлення звучання голосу Кривого Рогу, як міста із багатою історичною спадщиною та низкою культурних проєктів.

Дискусія відбудеться 4 листопада із 15:00 до 19:00 години у конференц-залі готелю “Аврора”, що на 95 кварталі.

Криворіжці матимуть змогу послухати та поспілкуватись із такими спікерами та спікерками:
  • Олена Гончарук (Київ) — новообрана директорка Національного центру Олександра Довженка
  • Олена Гусейнова (Київ) — Письменниця, радіоведуча та радіопродюсерка, головна редакторка редакції літературних програм та радіотеатру на Радіо Культура
  • Сергій Гірік (Київ) — Координатор магістерської програми з юдаїки в НаУКМА, віце-президент Української асоціації юдаїки
  • Олена Джуріна (Харків/Кривий Ріг) — мисткиня, резидентка творчого об'єднання Poroda
  • Ірина Роік(Кривий Ріг) — культурна менеджерка, волонтерка проєкту "Історичне літо"
  • Євгенія Морозова-Попова (Кривий Ріг) — режисерка та керівниця театральної студії "Ті самі гойдалки"

Модераторкою дискусії буде Іванна Скиба-Якубова, менеджерка культурних проєктів, співзасновниця агенції Bagels & Letters, журналістка (LB.ua, Korydor, Dwutygodnik тощо), волонтерка.

Ця дискусія буде важлива і цікава для представниць та представників різних сфер життєдіяльності міста – формальних і неформальних культурних ініціатив, офіційних міських та/або обласних закладів позашкільної освіти, студентству, історикам та історикиням, освітян(к)ам. Якщо ви не відносите себе до жодної із перелічених груп - ми все одно будемо раді почути голоси громади, приходьте обговорити переосмислення спільного минулого та шукати шляхи якісного проявлення культурного потенціалу у майбутньому.

У фінальній частині передбачено нетворкінг із dj-сет української електронної музики від Lenoczka.

Вхід вільний, але редакція просить заповнити коротку реєстраційну форму

Дискусія відбудеться у межах проєкту «Історичне літо», організованого онлайн медіа «Перший Криворізький» (1KR.UA). «Історичне літо» є частиною проєкту «Зміцнення громадської довіри в Україні» — UCBI, який підтримує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну