Коли відбудеться радіодиктант національної єдності у 2023 році

Коли відбудеться радіодиктант національної єдності у 2023 році

Фото: Depositphotos

Цьогоріч радіодиктант національної єдності пройде 27 жовтня — у День української писемності та мови.

Про це повідомляє пресова служба Суспільного мовлення.

Радіодиктант розпочнеться об 11:00.

Приєднатися до флешмобу можуть школярі, студенти, викладачі закладів освіти, а також усі охочі, які мають час та бажання.

Цьогоріч авторкою тексту Радіодиктанту стане поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії — Катерина Калитко.

Читатиме Радіодиктант національної єдності актор, театральний режисер, виконавець ролі брата Олекси Довбуша у популярному фільмі «Довбуш» — Олексій Гнатковський.

До методичної роботи над Радіодиктантом вже традиційно долучиться мовознавиця, докторка філологічних наук Лариса Масенко.

Нагадаємо, Всеукраїнський радіодиктант національної єдності започаткований командою Українського Радіо у 2000 році задля єднання навколо мови.

Відтоді він проводиться щороку і вже став найбільшим україномовним флешмобом, який об’єднує українців і знавців української мови по всьому світу.

27 жовтня об 11:00 Радіодиктант звучатиме по всій країні на хвилях Українського радіо та радіо “Культура”, наживо транслюватиметься в ефірі телеканалу “Суспільне Культура”, на ютуб-каналі Українського радіо і на фейсбук-сторінках Суспільного.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну