На якому місці Кривий Ріг у рейтингу найбрудніших міст

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
За перше півріччя 2023 року комплексний індекс забруднення атмосфери по місту Кривий Ріг склав зменшився. Тому в рейтингу найбрудніших міст України Кривий Ріг посів 13 місце. Торік наше місто увійшло в топ-10 міст з найзабрудненішим повітрям.

Про це редакції «Перший Криворізький» стало відомо з публікації на сайті міськвиконкому.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського за перше півріччя 2023 року комплексний індекс забруднення атмосфери по місту Кривий Ріг — 6,1.
У щомісячному бюлетені Лабораторії спостережень пишуть, що за показниками забруднення повітря в вересні 2023 року в Кривому Розі збільшились середньомісячні концентрації пилу та діоксиду сірки. За індексом забруднення атмосферного повітря (ІЗА) рівень забруднення у вересні характеризується як високий, найвищий на стаціонарному посту №7 (ІЗА – 10,13).Але слід зазначити, що порівнюючи 9 місяців 2023 року з аналогічним періодом 2022 року спостерігається зниження середньомісячних концентрацій діоксиду азоту на 25 %, пилу – 23%, оксид азоту – 20% та формальдегіду – 14%.Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
1 год 9 хв

Все гаразд

23 : 51

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Місто

Booking.com