Росія заплатить: яка сьогодні сума завданих збитків довкіллю України

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Війна російської армії продовжується і з кожним днем все більше завдає збитків довкіллю України. Державна екологічна інспекція України продовжує підраховувати суми завданих збитків атмосферному повітрю, водним та земельним ресурсам.

З початку повномасштабного вторгнення РФ завдала шкоди більше ніж на 2 трильйони гривень. Це означає, що кожен день війни коштує Росії мінімум 102 мільйони євро або 4 мільярди гривень екологічних збитків.

Загибель лісів через обстріли та військові дії призводить до втрати природного багатства. З 24 лютого 2022 року вогонь знищив 66,7 тисячі гектар лісів, за підрахунками це 1,2 трильйона гривень збитків.


«…Вибухи та засоби військової техніки викидають в атмосферу шкідливі речовини, що впливають на якість повітря.

Ці збитки мають негативний вплив на наше оточення, здоров'я людей і впливають на стан природи, який ми спільно зобов'язані зберегти. Давайте пам'ятати про важливість миру і працювати над тим, щоб зберегти наше найцінніше надбання — довкілля…», — пише Держекоінспекція.


Через війну РФ у 5 разів зросла сума збитків довкіллю УкраїниЯкщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
1 год 9 хв

Все гаразд

11 : 32

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Україна

Booking.com