Криворіжці показали виставу на міжнародному театральному фестивалі
![Фото: Нікольчук Сергій Фото: Нікольчук Сергій](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/a15d25e1/597158_15ab856a1a0f983fc2e9bed95967b9a48407cf92aa91248722bd042b535d5c501696672277.jpg)
Фото: Перший КриворізькийФото: Нікольчук Сергій
«ДіаМоноЛог» — історія двох людей з різними долями. Один із окупованої території, інший з міста за кількадесят кілометрів від лінії фронту. Павло Осіков з Кривого Рогу та Андрій Богун з села Мала Олександрівка деокупованої Херсонщини поєднали свої зусилля для створення автобіографічного сторітелінгу в театрі. Організував фестиваль Миколаївський академічний художній драматичний театр, художній керівник та директор — Артем Свістун.
Після дійства пройшло обговорення театральної вистави. Митці зворотний зв'язок та рекомендації для вдосконалення майстерності.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/a15d25e1/597156_15ab856a1a0f983fc2e9bed95967b9a4579349_9fb8ec88bdc2bad87784e84d4c7dfc751696672304.jpg)
Ми виступали поруч з академічними театрами, — каже актор Павло Осіков. — Висока конкуренція не завадила нам потрапити на фестиваль, і враження у нас лише позитивні. З поверненням до Кривого Рогу нашими виставами ми будемо ще більше збирати на допомогу ЗСУ. Медикаменти та прилади нічного бачення для авто військових — наш пріоритет на сьогодні.
14 жовтня у Кривому Розі в приміщенні культурно-громадського центру «Шелтер+» на Джона Маккейна, 28, артисти покажуть фестивальну виставу. Початок о 17:00. У роботі митців — ще три нові вистави. Глядачів запрошують відвідати мистецьку резиденцію KVARTA на 173-му кварталі.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/a15d25e1/597157_15ab856a1a0f983fc2e9bed95967b9a4579350_aa7d577e55efbbee49ae3fc5c5545f941696672305.jpg)