Дніпропетровщина завершила підготовку до опалювального сезону
![Дніпропетровщина завершила підготовку до опалювального сезону Дніпропетровщина завершила підготовку до опалювального сезону](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/a15d25e1/596796_6c5cbf119af72d79f8039afc9e0764bf2287718589d9f330fedf187379baa4f61696334624.jpg)
Фото: ДніпроОДА
Про це повідомляє голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації у telegram.
З-поміж іншого, замінили 57 кілометрів старих і аварійних труб. Вже налаштували обладнання й провели пробні пуски тепла.
Подбали і про те, як будемо боротися із наслідками зимової негоди. Готові майже 700 одиниць спецтехніки – навантажувачів, бульдозерів, грейдерів, снігоочищувачів, ескаваторів.
«Цього достатньо. Втім, якщо погода підготує нам «сюрприз», можемо розраховувати на додаткові спецавто. Про це місцева влада домовилася з підприємствами. Маємо й протиожеледні матеріали та запас палива», - йдеться у повідомленні.
Щодо енергетичних об’єктів – тут підготовка завершується. Захищаємо їх від ймовірних атак ворога.
«Ми вже пережили одну непросту зиму в умовах війни. Чи маємо ілюзії з приводу прийдешньої? Ні. Але робимо максимум, щоб наші люди були зі світлом і теплом», - додав Сергій Лисак.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"