Пожежі в екосистемах: рятувальники Миколаївщини назвали причини

Пожежі в екосистемах: рятувальники Миколаївщини назвали причини

Фото: Перший Криворізький

Щодня пожежники Миколаївської області здійснюють від 20 до 50 виїздів на пожежі. У лісах спочатку року виникло 58 пожеж, внаслідок яких знищено понад 130 гектарів зелених насаджень. Про це розповів редакції «Першого Криворізького» начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Миколаївській області Сергій Жебрак під час брифінгу.

«Ми стурбовані ситуацією з пожежами та наслідками від них. Їх кількість значно перевищує торішній показник. Для порівняння: по Україні за 8 місяців поточного року виникла майже 51 тисяча пожеж, внаслідок яких загинуло 964 особи, у тому числі 28 дітей. На відкритих територіях, у природних екосистемах виникло понад 20 тисяч пожеж, що складає 40% від загальної кількості в Україні. Що стосується Миколаївської області, необхідно зазначити, сьогодні спочатку року 2500 пожеж 2000 торік», — повідомив Сергій Жебрак.
«Окремо необхідно зазначити, що спочатку повномасштабного вторгнення через потрапляння боєприпасів та їх уламків, обстріли, вибухи, застосування ракет, БПЛА, було зафіксовано 632 пожежі, з яких 137 у поточному році. Завдані збитки склали понад 400 мільйонів. Внаслідок пожеж загинуло 20 осіб, з них одна дитина. Кількість пожеж в екосистемах — 1700 випадків», — зауважив Сергій Жебрак.


Матеріали для статті підготували Світлана Коваль та Михайло Коваль.


Редактор: Альона Музика

Посилання скопійовано в буфер обміну