Незаконно зайняв землю та розмістив кіоски: у Кривому Розі засудили чоловіка

Незаконно зайняв землю та розмістив кіоски: у Кривому Розі засудили чоловіка

Фото: Перший Криворізький (ілюстрація)

У липні 2023 року Тернівський суд Кривого Рогу виніс вирок місцевому мешканцю. Чоловік самовільно зайняв землю та розмістив торгівельні кіоски на мережі каналізації.

Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У кінці березня 2021 року чоловік самовільно зайняв земельну ділянку поблизу одного з мережевих супермаркетів на вулиці Сергія Колачевського у Тернівському районі.

Там він розмістив 3 торгівельні павільйони загальною площею 71 квадратний метр.

Він знав, що на цій земельній ділянці є охоронна каналізаційна мережа водовідведення «Кривбасводоканалу», на якій не можна нічого розміщувати.

Тим більше дана земля надана в оренду мережі супермаркетів.

Територіальна громада Кривого Рогу в особі міської ради, якій належить земельна ділянка, не надавала чоловіку права користування.

Обвинувачений в судовому засіданні свою винуватість в злочині визнав. Щиро каявся, пояснивши, що дійсно без належного дозволу встановив торговельні кіоски.

Тернівський суд визнавчоловіка винним у пред`явленому обвинуваченні за ознаками самовільного зайняття земельної ділянки щодо земель в охоронних зонах.

Йому призначили покарання 2 роки обмеження волі.

На підставі до статей 75, 76 Кримінального кодексу України суд звільнив його від відбування покарання, встановивши іспитовий строк 1 рік, з умовою періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації.

Читайте також: Вбивство на смітнику: суд виніс вирок криворіжцю

Посилання скопійовано в буфер обміну