Легкоатлети з Кривого Рогу вибороли «золоті» медалі Чемпіонату України

Днями в Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Прийняли в ньому участь і вихованці криворізької дитячо-юнацької спортивної школи № 9 Евеліна Заіка та Станіслав Коваленко, які вибороли дві золоті медалі та стали переможцями змагань.

Про це повідомляє виконком Довгинцівської районної у місті ради в соцмережі.

Евеліна Заіка виконала норматив кандидата у майстри спорту України, посіла 1 місце у естафеті 4*400 метрів та 7 місце у 400 метрах з бар’єрами.

Станіслав Коваленко посів 1 місце у дистанції 200 метрів та 4 місце – 100 метрів.

Редакція «Першого Криворізького» вітає спортсменів та їх тренерів-викладачів з перемогою та бажає нових спортивних досягнень.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"