Безробітні мешканці Дніпропетровщини можуть отримати сертифікати на навчання 

Безробітні мешканці Дніпропетровщини можуть отримати сертифікати на навчання 

Фото: Pixabay (ілюстрація)

Майже 2 тисячі безробітних мешканців Дніпропетровщини цьогоріч отримали сертифікат на навчання. З них більш ніж дві сотні – переселенці. Документ видає Служба зайнятості. Він дає право на здобуття професійно-технічної освіти, перепідготовку та підвищення кваліфікації.

Про це йдеться на сайті Дніпропетровськоїобласної військової адміністрації.

«Основна задача Служби зайнятості – працевлаштувати безробітних та підвищити конкурентоспроможність співробітників. Тому серед наших послуг особливе місце займає професійне навчання. Можна за короткий термін здобути нові навички. Маємо декілька програм з цього напрямку», – йдеться у повідомленні.

Перша програма – для зареєстрованих безробітних. Вони можуть отримати сертифікат на навчання. Це документ, який дає право коштом Державної служби зайнятості здобути спеціальність у профтехах.

Мешканці можуть самостійно обрати фах та заклад серед наявних пропозицій. Максимальна вартість такого сертифікату – майже 27 тисяч гривень.

«Служба зайнятості також має власний центр професійно-технічної освіти. На вибір – 11 професій. Пропонуємо і нові напрямки навчання за актуальними спеціальностями. Найчастіше вчилися на оператора котельні, водія, електрогазозварника, продавця, касира у банку, офісного службовця», – повідомляють в ОВА.

Незареєстровані у Службі зайнятості мешканці Дніпропетровщини можуть отримати ваучер. З його допомогою – безоплатно навчатися у профтехах, коледжах, вишах.

Документ для наступних категорій населення:

  • людей старше 45 років, які мають більш ніж 15-річний страховий стаж;
  • звільнених з військової служби за станом здоров’я або через скорочення штату;
  • переселенців та людей з інвалідністю.

Цьогоріч Дніпропетровська служба зайнятості видала понад 700 ваучерів на навчання.

Читайте також: «Армія відновлення»: на Дніпропетровщині до проекту залучили 1600 безробітних

Посилання скопійовано в буфер обміну