Поєднання вбивчого заліза з творчістю: у Кривому Розі відкрили виставку розмальованих трофеїв війни

Поєднання вбивчого заліза з творчістю: у Кривому Розі відкрили виставку розмальованих трофеїв війни

Фото: Перший Криворізький

Вчора, 28 липня, у Кривому Розі відкрили виставку розмальованих військових трофеїв «Наш дім – Україна». Роботи вже презентували раніше у Львові, Кропивницькому та Івано-Франківську.

Про це повідомляють журналісти «Першого Криворізького», які відвідали відкриття виставки.

Художниця з Кривого Рогу Ірина Липень розмальовує військові трофеї, які привозить її чоловік – волонтер Юрій.

Майданчиком для проведення виставки в Кривому Розі став IT Hub Coworking Державного університету економіки та технологій на площі Визволення, 2.

«Мене здивувало поєднання вбивчого заліза з творчістю, іноді лірикою, яка представлена в багатьох таких експонатах. Я б ніколи не зумів уявити, що це можливо. Це як раз цінне в цих витворах мистецтва», - поділився враженнями виконуючий обов’язки проректора з науково- педагогічної та навчальної роботи ДУЕТ Валентин Орлов.«Ця виставка побудована на контрастах. В одному залі дійсно зброя, яка наносить шкоду людям, тобто це зло. Інша частина виставки надихає на перемогу. Вона собою асоціює життя, відродження України. Тут представлені експонати дуже креативні, які підкреслюють українську свідомість», - розповіла доцент кафедри міжнародних відносин ДУЕТ Ірина Єгорова.Виставка працюватиме до 12 серпня. Вхід вільний.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну