Ліцензії на участь в Олімпійських іграх та медалі: здобутки спортсменів Дніпропетровщини за тиждень

За останній тиждень спортсмени Дніпропетровщини здобули дві ліцензії на участь в Олімпійських іграх та долучилися до семи міжнародних кубків та чемпіонатів. Також взяли участь у чотирьох національних змаганнях. Загалом вибороли понад 80 медалей.

Про це йдеться на сайті Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

Першу ліцензію на участь в Олімпійських іграх здобув Михайло Кохан. Ще одна «путівка» – в Анни Рижикової.

Дніпрянка Ярослава Магучіх виборола бронзову медаль у стрибках в висоту на IX етапі Діамантової ліги з легкої атлетики у Монако.

«Золото» на змаганнях з хайдайвингу в італійському Трієсті здобула Неллі Чуканівська.

Відзначилися спортсмени регіону на чемпіонаті світу з кульової стрільби серед юніорів. Переможцем в особистому заліку став Роман Чадай. 4 медалі у командних виступах і 2 – в індивідуальних здобула Аліна Ткалік.

Вдало себе проявили й на всеукраїнських змаганнях. 16 нагород здобули на Відкритому літньому чемпіонаті України з кульової стрільби.

На Х літніх Всеукраїнських іграх пам'яті Михайла Баки спортсмени отримали 22 медалі з греко-римської боротьби. А на змаганнях з веслування на байдарках і каное – 36 нагород.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"