У Криворізькому районі засудили чоловіка за крадіжку частин залізничної колії

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
У травні 2023 року Криворізький районний суд виніс вирок чоловіку за крадіжку елементів залізничної колії на перегоні 50 кілометрів між станціями Апостолове і Тік у Криворізькому районі.

Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

7 лютого 2023 року, приблизно о 00:30, за допомогою ріжкового ключа відкрутив та викрав матеріали верхньої будови колії на перегоні 50 кілометрів поблизу села Запорізьке Криворізького району.

Чоловік вкрав 2 накладки типу P-65 на шість отворів та 6 стикових болтів з гайками Р-65.

Після цього він разом з викраденим майном з місця вчинення злочину зник, чим завдав структурному підрозділу «Нікопольська дистанція колії» регіональної філії «Придніпровська залізниця» акціонерне товариство «Українська залізниця» майнової шкоди на загальну суму 1314,28 гривень.

У судовому засіданні чоловік вину визнав.

Надав показання про те, що за допомогою принесеного з собою ключа відкрутив та викрав матеріали верхньої будови колії, а саме, накладку та стикові болти з гайками, які приніс та заховав за місцем свого проживання.

Болти здав на металобрухт, а накладки були ним повернуті потерпілій стороні.

Криворізький районний суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, а саме крадіжки, вчиненої в умовах воєнного стану.

Йому призначили покарання у виді 5 років позбавлення волі.

На підставі до статей 75, 76 Кримінального кодексу України суд звільнив чоловіка від відбування покарання, встановивши іспитовий строк 1 рік з умовою періодично з`являтись у відділ реєстрації.

Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
44 хв

Все гаразд

01 : 27

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com