Міністр оборони Олексій Резніков вручив відзнаки чиновникам Кривого Рогу

Міністр оборони Олексій Резніков вручив відзнаки чиновникам Кривого Рогу

Фото: виконком Криворізької міської ради

17 травня у Кривому Розі Міністр оборони України Олексій Резніков вручив нагороди. Понад 100 військових, медиків, комунальників, працівників місцевого самоврядування отримали нагороди Міністерства оборони - "Знак пошани" та "За сприяння Збройним Силам України".

Про це повідомляє Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міської ради.

Олександр Вілкул отримав медаль "Золотий тризуб".

На сайті Міноборони йдеться, що цією відзнакою — медаллю «Золотий тризуб» — нагороджуються військовослужбовці та працівники Збройних Сил України, які досягли високих показників у бойовій і професійній підготовці, є взірцем вірності присязі та виконання військового (службового) обов’язку, успішно керують підлеглими, зразково виконують інші військові (службові) обов’язки.

Фото у своїх telegram-каналах опублікували голова Криворізької РВА Євген Ситниченко та Олександр Вілкул.

Нагадаємо, що раніше голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак відповідав на питання щодо статусу Олександра Вілкула та Ради оборони Кривого Рогу.

“Це фактично громадська організація, яка допомагає, сприяє місту”, — таку коротку відповідь надав Сергій Лисак.

Олександр Вілкул стверджує, що 25 лютого 2022 року виконком Криворізької міськради призначив його на посаду голови Ради оборони міста. 26 лютого, за його словами, Валентин Резніченко, який в той час очолював Дніпропетровську ОВА, призначив Вілкула головою військової адміністрації Кривого Рогу.

Нагадаємо, людину на цю посаду призначає Президент України, відповідного розпорядження на сайті Президента немає, втім тривалий час офіційні особи держави саме так і називали пана Вілкула.

“Щоб не входити в юридичні катаклізми, мав він [Резніченко, - авт.] право [призначати, - авт.], чи не мав права, — називайте мене головою ради оборони, від цього моя робота взагалі не відрізняється”, — сказав Олександр Вілкул.

Як стверджує Олександр Вілкул, він “займається координацією та операційним керівництвом цивільного блоку та координаційними функціями, які стосуються військового блоку у нашому місті. А також допомогою великому переліку військових частин, які працюють на інших напрямках фронту”.

* виправлено

Редакція "Першого Криворізького" припустилась помилки у матеріалі, назвавши Євгена Ситниченка головою обласної військової адміністрації. Ми перепрошуємо за помилку, наразі інформація про посаду викладена коректно.

Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас.


Посилання скопійовано в буфер обміну