Криворіжець відсудив в управляючої компанії компенсацію через падіння дерева на авто

Криворіжець відсудив в управляючої компанії компенсацію через падіння дерева на авто

Фото: Pixabay (фото ілюстративне)

Дзержинський суд зобов’язав товариство з обмеженою відповідальністю «Сітісервіс-КР» виплатити криворіжцю 30 тисяч гривень моральної шкоди. На авто, в якому знаходився чоловік, впало дерево. Територію, де сталася подія, обслуговує дана управляюча компанія.

Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Надвечір 9 листопада 2021 року біля будинку на вулиці Соборності в Металургійному районі на три автівки, в тому числі на авто марки KIA SOUL, за кермом якого знаходився позивач, впало дерево.

Через падіння дерева чоловік отримав тілесні ушкодження, в тому числі закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку. Його госпіталізували до лікарні.

В січні 2023 року криворіжець звернувся до суду з позовом до ТОВ «Сітісервіс-КР» про відшкодування шкоди, в тому числі моральної у розмірі 100 тисяч гривень.

Суд встановив, що дерево, яке впало на авто, за кермом якого знаходився позивач, знаходилось на прибудинковій території житлового будинку. ЇЇ, включаючи 11 дерев та чагарників, разом з будинком передали раніше на баланс ТОВ «Сітісервіс-КР».

Виконання робіт ТОВ «Сітісервіс-КР» передбачає не тільки отримання плати за них, а й забезпечення їх якості, а також відповідальність за наслідки.

Дзержинський суд вимоги позивача задовольнив частково та зобов’язав ТОВ «Сітісервіс-КР» виплатити криворіжцю:

  • відшкодування моральної шкоди 30 000 гривень;
  • матеріальну шкоду в розмірі 3 853,74 гривень;
  • витрати на професійну допомогу адвоката у розмірі 3 000 гривень;
  • суму сплаченого судового збору в розмірі 2 073,60 гривень.

Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас.

Посилання скопійовано в буфер обміну