Дніпровська єпархія ПЦУ підтвердила перехід парафії громади села Вільного

Дніпровська єпархія ПЦУ підтвердила перехід парафії громади села Вільного

Фото: Перший Криворізький

Сьогодні, 16 травня, Дніпропетровська єпархія Православної церкви України підтвердила перехід парафії Святого Великомученика Пантелеймона у селі Вільне до ПЦУ.

Інформація з'явилась на сайті Дніпропетровської єпархії ПЦУ.

Нагадаємо, 14 травня, релігійна громада села Вільного, що у Криворізькому районі провела збори щодо виходу з Української православної церкви Московського патріархату УПЦ (МП) до переходу Православної церкви України. Односельці, які прийшли на збори підтримали перехід до ПЦУ одноголосно.

Керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященний Владик Симеон прийняв уповноважених представників громади села Вільне.

«Вказана громада на нещодавньому зібранні більшістю голосів ухвалила рішення покинути юрисдикцію РПЦвУ, і послідувавши Томосу про автокефалію, увійти до лона Православної Церкви України. З відповідним проханням парафіяни звернулись до Архієпископа Симеона», — йдеться на сторінці.

Громаду привітали з прийняттям цього доленосного рішення та, задовільнивши прохання, вручили відповідний указ.

У зустрічі також взяли участь канцлер консисторії протоієрей Віталій Лопушанський, благочинний Криворізького району протоієрей Максим Крилач і священник Сергій Коваленко.Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас.

Посилання скопійовано в буфер обміну