Інформацію про звільнення очільника криворізької бригади ТРО офіційно не підтверджують: подробиці

Інформацію про звільнення очільника криворізької бригади ТРО офіційно не підтверджують: подробиці

Фото: Перший Криворізький

Сьогодні, 11 травня, у мережі з'явилась інформація про звільнення очільника криворізької бригади ТРО. Офіційно її не підтверджують і не спростовують, про це у відповідь на запитання журналістки "Першого Криворізького" повідомляє пресова служба криворізької бригади ТРО.

Зазначимо, у низці анонімних сторінок з'явилася інформація, нібито Юрія Сіньковського звільнили за «зловживання спиртними напоями».

Наразі редакція "Першого Криворізького" поспілкувалася з пресовою службою, там повідомляють, що поки "підтвердити чи спростувати" інформацію не можуть. Через те, що всі дані уточнюються.

Водночас військові, які пройшли разом із Юрім Сіньковським Іловайськ у 2014 році кажуть, що він справжній офіцер і підтримують його, готові далі боронити країну від окупанта.

Нагадаємо, 22 квітня, у Кривому Розі зібрались родичі військовослужбовців ТРО та небайдужі містяни, які вимагали надати бійцям необхідну зброю та устаткування.

На заклики людей вийшов Олександр Піскун. За його словами, родичів військових, які зараз боронять Україну на сході, будуть приймати індивідуально, розглядаючи кожне питання окремо.

Не отримавши відповідей, мітингувальники прийняли рішення писати колективного листа у військову прокуратуру.

Більше про це читайте у матеріалі журналістів Першого Криворізького”.

Редакція 1kr.ua продовжуватиме слідкувати за ситуацією, яка склалася. Чекайте на нову інформацію.


Посилання скопійовано в буфер обміну