Всі готові йти у бій, але потрібна важка зброя, — рідні бійців ТрО вимагають належного забезпечення

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Вчора, 22 квітня, відбулась зустріч представників Ради оборони Кривого Рогу, логістів 129 бригади із близькими та рідними бійців Криворізької 129 бригади тероборони. Протягом кількох тижнів у соцмережі родичі тероборонівців повідомляли про неналежне забезпечення бійців на передовій на Донеччині. Представники Ради оборони планували розповісти про допомогу технікою, спецобладнанням та обмундируванням, яку надає місто, а логісти мали відповісти на питання родичів бійців про те, чим забезпечені бійці, як відбувається обмін тілами, який механізм ротації бійців тощо в індивідуальному порядку. Проте, криворожанки та криворіжці не схотіли піти за таким сценарієм.

Рідні тероборонівців мали конкретні питання, на які ані Рада оборони Кривого Рогу, ані представники бригади не мали відповідей.
Чоловік, який назвався сином бійця бригади тероборони, сказав, звертаючись по представника груп логістики, які прийшли поспілкуватися із родинами військових:

“Коли ми зможемо поспілкуватись з компетентною людиною? Дайте відповіді хоч на одне питання. З ким нам треба поговорити, щоб отримати відповіді, для чого ми тут зібрались”?
Він оголосив низку вимог: забезпечити бійців належною медичною та психологічною допомогою, важкою зброєю.

“Ніхто з них не боїться йти у бій, всі готові, але потрібна можливість лікуватись, можливість отримати важку зброю”, — сказав син бійця, ім'я якого назвати не можна з міркувань безпеки.Також у бійців, за словами їхніх рідних, є питання і до навчання, яке вони проходили у неналежній на їхню думку, кількості. Рідні вимагають від міста належного забезпечення озброєнням, психологічною підтримкою, харчуванням, екіпіруванням, а також сказали, що будуть ініціювати проведення розслідування щодо того, де знаходиться майно, яке нібито бійцям передавала Рада оборони міста.
Заступник Ради оборони Кривого Рогу Олександр Піскун, він же депутат міської ради, один із керівників військової частини нацгвардії, запропонував рідним підписати колективне звернення до військової прокуратури, щоб розібратись з питанням забезпечення.
Позиція військових щодо забезпечення важкого озброєння на передовій редакції наразі невідома, ми готові її опублікувати додатково.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
30 хв

Все гаразд

01 : 30

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com