Ризиків екологічної катастрофи у Павлограді немає, — Сергій Лисак

Ризиків екологічної катастрофи у Павлограді немає, — Сергій Лисак

Фото: Перший Криворізький

Після ракетного удару 1 травня по Павлограду Дніпропетровської області немає загрози хімічної небезпеки немає. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Сергій Лисак.

«Про відсутність хімічної та екологічної небезпеки свідчать показники замірів стану атмосферного повітря. Але впевнений, що російська армія знала, куди цілити. Вони розуміли наслідки, які можуть викликати такі дії. Масштабних руйнувань зазнав приватний сектор, постраждали люди», — сказав Сергій Лисак.

Голова Дніпропетровської ОДА зазначив, що на підприємстві та у місцевої влади є чіткий план дій у разі хімічної, радіаційної або іншої загроз.

Зазначимо, що після обстрілу російською армією у соціальних мережах почалася ширитися інформація щодо можливої екологічної катастрофи у п’яти областях після потужного вибуху на хімічному підприємстві, де зберігається ракетне паливо. Про це повідомляли й аналітики OSINT-проєкту GeoConfirmed.

Також Сергій Лисак повідомив, що кількість постраждалих внаслідок ракетного удару збільшилося до 48 людей.

Нагадуємо, що 1 травня ворог атакував Дніпропетровську область ракетами, 7 з них військові повітряного командування «Схід» збили.Посилання скопійовано в буфер обміну