У Кривому Розі працюватиме офіс «Я – Ветеран»

У Кривому Розі працюватиме офіс «Я – Ветеран»

Фото: Перший Криворізький

У місті запрацює офіс «Я – Ветеран», в якому буде надаватися 560 послуг, щоб криворіжці, а особливо ветерани та військовослужбовці, отримували якісні адміністративні послуги та допомогу.

Про це йдеться на офіційному сайті Криворізької міськради.

28 квітня на сесії міськради депутати прийняли рішення про розвиток мережі Центру адмінпослуг «Віза» задля реалізації комплексної послуги «Я – Ветеран».

Наразі, Криворізький центр адмінпослуг надає понад 450 послуг. З літа розпочне роботу офісу «Я - Ветеран» у Центрі Віза».

560 видів послуг сформовано із:
  • 453 діючих у місті послуг. Це - оформлення паспортних документів, реєстрація нерухомого майна, бізнесу, соціальні послуги, дозволи тощо;
  • 29 нових - оздоровлення, безкоштовне харчування дітей, допомога у започаткуванні бізнесу та інше;
  • 78 послуг - що будуть надаватись містом у взаємодії з державними органами виконавчої влади та їх територіальними підрозділами після одержання містом відповідних «дорожніх карт».
Криворізький офіс «Я – Ветеран» працюватиме у Центрі надання адміністративних послуг «Віза». Розрахований він на одночасне обслуговування 5 ветеранів. Для ветеранів в офісі будуть послуги з різних сфер життя. Послуги соціального характеру, набуття відповідних статусів, працевлаштування та професійної підготовки, пенсійного забезпечення ветеранів. Важливі послуги в оздоровленні та медичному забезпеченні: це діагностика, лікування, протезування, оздоровлення та відпочинок дітей ветеранів. Також послуги, які стосуються освіти, вирішення житлових, земельних питань та з інших видів життєдіяльності.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну