Криворізькі спортсмени вибороли шість медалей на змаганнях з самбо

15 квітня в Кривому Розі завершився Чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат. В ньому участь прийняли і вихованці дитячо-юнацької спортивної школи № 7, які зайняли призові місця.

Про це йдеться на сторінці виконкому Тернівської районної у місті Кривому Розі ради в соцмережі.

Змагання проводились серед юнаків та дівчат 2009-2010 років народження.

Перші місця на змаганнях посіли Олександр Ковалевський, Дар'я Мулюкіна та Вікторія Лучкіна (у вагових категоріх 42, 54, 47 кілограмів відповідно).

Друге місце та срібло у ваговій категорії 50 кілограмів виборов Назар Дмитрієнко.

«Бронзові» переможці – Єлисей Ковальов та Максим Черноус (у вагових категоріх 50 та 54 кілограмів відповідно).

Тренери – Сергій Шпильов, Валентин Безкоровайний.

Редакція "Першого Криворізького" вітає спортсменів та їх тренерів з досягненнями та бажає нових перемог.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"