Криворізький спортсмен виборов медаль на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби

З 7 по 9 квітня у Рівному проходив чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів U-20. У змаганнях взяв участь і криворізький спортсмен Сергій Притуляк.

Про це повідомляє виконавчий комітет Довгинцівської районної у місті Кривому Розі ради.

На цих змаганнях вихованець ДЮСШ №9 здобув бронзову медаль зайнявши третє місце у ваговій категорії 63 кілограми.

Редакція "Першого Криворізького" вітає спортсмена та тренера Валентина Черевишного з досягненнями та бажає нових перемог.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"