Криворізьке підприємство замінить вікна у школах та садочках, які пошкодила ворожа ракета

Криворізьке підприємство замінить вікна у школах та садочках, які пошкодила ворожа ракета

Фото: Перший Криворізький

14 січня російська ракета пошкодила дві школи та три дитячих садочки у Тернівському районі Кривого Рогу. Департамент освіти та науки Кривого Рогу оголосив тендери та закупівлі на ремонтні роботи по заміні вікон у цих навчальних закладах, підтвердила директорка Департаменту Тетяна Кріпак.

В усіх тендерах та закупівлях переможцем стало приватне підприємство «ВКФ Конкорд». За даними аналітичної платформи YouControl, засновником підприємства є Олександр Іларіонович Мармер, керівником — Олег Миколайович Гуревський, та зареєстроване воно у Кривому Розі.

Департамент освіти провів дві закупівлі без використання електронної системи:
Згідно з закупівлею, вартість робіт у яслах-садку №43 становить 185 164,80 гривень. Строк виконання робіт — 31 березня.


Згідно з договором на закупівлю вартість виконання робіт у дитячому садку № 75 становить 33 956,40 гривень. Строк виконання — 31 березня.

Для поточного ремонту по заміні вікон у яслах-садку №149 Департамент провів відкриті торги, де єдиним учасником і переможцем став «ВКФ Конкорд». До 15 травня підприємство має виконати ремонтні роботи за 857 тисяч гривень, при очікуваній вартості робіт у 859 294,80 гривень.


У тендері на ремонтні роботи по заміні вікон гімназії №27 брали участь троє учасників.
  • ТОВ «КВА» з пропозицією у 477 000 гривень
  • ТОВ «ГЛОРІЯ-В» — 517 355,29 гривні
  • ПП «ВКФ Конкорд» — 531 453,60 гривень

Пропозицію ТОВ «ГЛОРІЯ-В» фахівці Департаменту освіти відхилили через невідповідність технічним вимогам, а саме відсутності низки будівельних матеріалів (віконних блоків, клею, шпаклівки, монтажної піни, утеплювача, фарби, грунтовки, герметика з відповідними характеристиками тощо).

Товариство «КВА» не надало документи, які вимагав Департамент, а саме підтверджуючі розрахунки за статтями витрат, сертифікат відповідності на профіль ПВХ тощо.

Переможцем стало ПП «ВКФ Конкорд» з найдорожчою пропозицією (очікувана вартість становила 531 589,20 гривень).

Роботи фахівці команди Конкорду виконати до 20 квітня.У тендері на ремонтні роботи з заміни вікон у гімназії №45 взяли участь
  • ТОВ «Будкомплект» з пропозицією у 584 359,87 гривні,
  • ТОВ «ГЛОРІЯ-В» — 687 000 гривень,
  • та ПП «ВКФ Конкорд» з найбільшим цінником у 703 500 гривень, яке врешті стало переможцем (різниця з очікуваною вартістю робіт становить 314 гривень).ТОВ «Будкомплект» вважає, що його пропозицію Департамент освіти та науки Кривого Рогу відхилив безпідставно. Директор товариства «Будкомплект» Олег Губатий у вимозі до замовника стверджує, що якість їхньої продукції не лише відповідає необхідним критеріям, але і перевищує її. Проте вимогу не задовільнили.
ТОВ «Будкомплект» зареєстроване у місті Фастів Київської області. У 2023 році товариство отримало держзамовлень на суму 814 082 гривень від замовників з Київської та Одеської областей. Тому ТОВ «Будкомплект» звернулось до Держаудитслужби. Наразі відповідь від аудиторів ще очікується.

Згідно з досьє youcontrol, приватне підприємство «ВКФ Конкорд» виграло ще низку тендерів у замовників з Кривого Рогу, їх редакція розгляне додатково. Загалом у 2023 році підприємство отримало держзамовлень на суму у 2 мільйони 502 тисячі 521 гривню.

Засновник «ВКФ Конкорд» Олександр Іларіонович Мармер є засновником ще низки компаній
Окрім Олександра Іларіоновича Мармера серед співзасновників, наприклад, компанії «Кінерет» є Михайло Іларіонович Мармер. Він, своєю чергою, є засновником 26 криворізьких компаній та бенефіціаром 20. Крім того, нещодавно він заснував Асоціацію «Союз бізнесу Кривого Рогу».

Матеріал створено за підтримки USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.


Редактор: Денис Шабанін

Посилання скопійовано в буфер обміну