У «Дії» стартувало опитування щодо відбору нацжурі на «Євробачення-2023»

У «Дії» стартувало опитування щодо відбору нацжурі на «Євробачення-2023»

Фото: Дія

Опитування щодо відбору національного журі на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2023» стартувало в українському мобільному застосунку державних послуг «Дія».

"Незабаром в Ліверпулі розпочнеться "Євробачення-2023", і ми зробили все, аби кожен українець зміг взяти участь в його організації! З 29 березня в "Дії" розпочинається нове опитування, де українці зможуть обрати кандидата на суддівське крісло. Це дуже важливий вибір, оскільки саме наші члени журі вирішатимуть, як розподілити бали між артистами з інших країн учасників у фіналі конкурсу", — написав міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в телеграмі.

Серед кандидатів в опитуванні можна проголосувати за: співачку Roxolana, оперну співачку Олену Гребенюк, хореографа Амадора Лопеса, співачку Антоніну Матвієнко, музиканта Олександра "Фоззі" Сидоренка, співака Олега Собчука, саундпродюсера Михайла Клименка, співачку Світлану Тарабарову, піаніста Євгена Хмару та хореографа Олену Шоптенко.

Як повідомлялося, гурт Tvorchi з піснею Heart Of Steel переміг у національному відборі. Він представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2023".

Через війну, що триває, "Євробачення-2023" відбудеться у Великій Британії (Ліверпуль) від імені України. Гасло конкурсу 2023 року - "Об'єднані музикою", а на логотипі зображено серця в національних кольорах України та Великої Британії, які "б'ються в унісон".

Україна голосуватиме у другому півфіналі "Євробачення-2023", який відбудеться 11 травня, а гурт Tvorchi виступатиме під номером 19 у фіналі конкурсу в Ліверпулі.

В опитуванні можуть взяти участь громадяни України віком від 14 років. Для цього треба:

  • Авторизуватися у застосунку «Дія»;


  • Натиснути розділ «Послуги»;  • Перейти до «Опитування»;  • Обрати кандидата та натиснути «Проголосувати»
Вибрати одного з десяти кандидатів у члени журі можна до 5 квітня 2023 року.

Після завершення опитування сформують рейтинг — п’ять кандидатів, які наберуть найбільшу кількість голосів, увійдуть до складу національного журі.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну