Через обміління Каховського водосховища масово гине риба (фото)

Через обміління Каховського водосховища масово гине риба (фото)

Фото: Перший Криворізький

У Запорізькій області у заплаві острова Сердюки Дніпровської гряди, через зниження рівня води в акваторії Каховського водосховища сталася масова задуха риби.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація у Telegram.

Зазначається, що Кушугумська сільрада прибрала близько 50% наслідків екологічної катастрофи у місцях найбільшого скупчення загиблої риби та уклала договори на її утилізацію. Обласна комісія з ліквідації наслідків ядухи водних біоресурсів та їх утилізації виявила значні негативні наслідки екологічної трагедії.

«Громада продовжує працювати та очищувати територію від загиблих водних біоресурсів, щоб не допустити погіршення епізоотичної ситуації в регіоні», – сказав виконувач обов'язків директора департаменту захисту навколишнього середовища облдержадміністрації Сергій Карпій.
Раніше міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко заявив, що дії росіян на Каховській ГЕС на Херсонщині можуть призвести до екологічної катастрофи. Окупанти підірвали шандори на гідроспоруді під час відступу з правобережжя, через що рівень води в Каховському морі стрімко зменшується.

Читайте також: Міндовкілля попереджає про екокатастрофу через злив росіянами води з Каховського водосховищаПосилання скопійовано в буфер обміну