Дві громади Дніпропетровщини планують налагодити системи управління відходами

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
У Саксаганській та Жовтоводській громаді планують удосконалити системи управління відходами у межах другого етапу навчальної програми «Кроки для спеціалістів: Управління відходами», ініційованої торік Програмою «U-LEAD з Європою».

Про це редакції “Першого Криворізького” стало відомо з офіційного сайту U-LEAD.

«Ми бачимо, що ця тема важлива для Міністерства відновлення та інших партнерів. Необхідно, щоб громади отримували допомогу в розробленні проєктів та пошуку джерел фінансування. Ми готові співпрацювати з ними, з профільними міністерствами та іншими партнерами», – говорить радник з питань муніципальних інвестицій ULEAD Олег Черниш.

Експерт розповів, що для участі в другому етапі навчальної програми відібрано 12 проєктних пропозицій від громад з усієї України.

Для цих громад U-LEAD проведуть навчання та індивідуальних консультацій. Робота триватиме до листопада 2023 року. Відібрані проєкти стосуються різних напрямів роботи з відходами:

  • будівництва або реконструкції полігонів для твердих побутових,
  • підвищення системи управління біовідходами,
  • встановлення об’єктів з перероблення.
Олег Черниш сказав, що проєкти різні за масштабами та бюджетами. Їхня вартість коливається від 100 тисяч євро до 18 мільйонів євро. На яку вартість проєктів подали громади Дніпропетровської області поки не відомо.

Зазначається, що роботу в межах програми продовжують Копичинецька та Підгаєцька громади Тернопільської області; Бориславська та Самбірська громади Львівської області; Городнянська громада Чернігівської області; Славутицька громада Київської області; Березівська та Конотопська громади Сумської області, Курненська громада Житомирської області, Городоцька громада Хмельницької області, Солоницівська громада Харківської області.

Спільна заявка надійшла від двох громад Дніпропетровської області – Саксаганської та Жовтоводської.

325 тисяч тонн відходів знаходиться на території України після знищення російської техніки


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
4 год 26 хв

Все гаразд

09 : 53

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com