У Кривому Розі перевірили якість питної води

У Кривому Розі перевірили якість питної води

Фото: Перший Криворізький

Протягом тижня на території Дніпропетровської області дослідили 199 проб питної води на мікробіологічні та фізико-хімічні показники на відповідність до вимог Державних санітарних правил і норм.

Про це повідомляється на сторінці Дніпропетровського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ у Фейсбук.

За результатами дослідження у "Кривбасводопостачанні" погіршення якості води не виявлено.

"На даний час наша Установа продовжує здійснювати лабораторний контроль якості питної води, що надається населенню області з водозаборів на Каховському водосховищі. Додатково до планового періодичного контролю та щоденного дослідження якості питної води на час воєнного стану, в населених пунктах, що забезпечуються з Каховського водосховища (м. Кривий Ріг, Нікополь, Марганець, Апостолово), взята на постійний лабораторний контроль питна вода на виході в мережу з насосно-фільтрувальних станцій Каховського водопровідного комплексу «Кривбасводопостачання», Радушанського водопровідного комплексу на Південному водосховищі (яке забезпечується водою із Каховського водосховища через канал Дніпро-Кривий Ріг), КП «Покров-водоканал» та КП «Лиман». Станом на сьогоднішній день погіршення якості води, як по мікробіологічним, так і фізико-хімічним показникам лабораторіями нашої Установи не виявлено", — йдеться у повідомленні.

Попри це, у ДУ "Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ" продовжують рекомендувати населенню області вживати лише кип’ячену або питну доочищену фасовану воду.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну