Криворізька міськрада не підтримала петиції про перейменування вулиць на честь Героїв Михайла Жолобова і Дмитра Стельмаха
![Криворізька міськрада не підтримала петиції про перейменування вулиць на честь Героїв Михайла Жолобова і Дмитра Стельмаха Криворізька міськрада не підтримала петиції про перейменування вулиць на честь Героїв Михайла Жолобова і Дмитра Стельмаха](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/5648758c/577342_c3a3c263d0e7f8d0ba196ad0916c5799800f62cc7dde639ff1c22d98792cb6211677508173.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це йдеться на сайті виконкому Криворізької міської ради.
Петицію про перейменування вулиці на честь Михайла Жолобова зареєстрував батько воїна.
Хлопець служив у національній гвардії, перші дні війни зустрів у Маріуполі. Михайло загинув 3 березня, коли ніс службу на блок-посту, зустрічаючи ворожу колону танків, яким українські армійці дали бій.
Також Президент України посмертно нагородив Михайла за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.
На честь загиблого містянина Дмитра Стельмаха пропонували назвати сквер Співдружності та одну з вулиць Саксаганського району.
Дмитро Стельмах працював на ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”. Військову службу криворіжець розпочав у 2003 році. Від початку повномасштабного вторгнення рф Дмитро служив гранатометником. У червні очолив відділення протитанкових керованих ракет взводу військової частини А4443.
У складі 58-го батальйону молодший сержант боронив схід України. Під час виконання чергового бойового завдання криворіжець загинув. Це сталося 6 жовтня 2022 року поблизу Бахмута.
Криворізька міська рада жодну петицію не підтримала.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/5648758c/577343_202e4327ff012d229859f45df85b7c166c318b007ff91c09584d8f77c637c5b71677508509.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/5648758c/577344_202e4327ff012d229859f45df85b7c164ac49d5dc9a00e9fd507043d6284bb451677508510.jpg)
Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"