Дуйсбург у Німеччині стане містом-партнером Кривого Рогу

Дуйсбург у Німеччині стане містом-партнером Кривого Рогу

Фото: Перший Криворізький

Німецьке місто Дуйсбург стане містом-побратимом Кривого Рогу. Воно стане другим європейським містом, яке безпосередньо підтримуватиме Кривий Ріг у військовий час.

Про це розповів голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

"Один з найпотужніших промислових центрів Німеччини, Дуйсбург, стане містом-партнером Кривого Рогу", — йдеться у повідомленні.

За його словами, міська рада Дуйсбурга ухвалила рішення про налагодження партнерства з Кривим Рогом.

«Понад рік люди в Україні переживають великі страждання. Встановлюючи партнерство між містами, ми посилаємо сигнал, що разом стоїмо на боці українського народу. Ми хочемо допомогти жителям Кривого Рогу», — сказав мер Дуйсбурга Зьорен Лінк.

За словами Вілкула, міська влада Дуйсбурга відмітила зусилля Кривого Рогу з підтримки вимушених переселенців та згуртованість криворіжаців, які підтримують один одного в нинішніх складних умовах та продовжують працювати на благо міста. Мер Дуйсбурга запевнив, що його місто налаштовано надавати необхідну підтримку Кривому Рогу та його жителям.

«Напередодні я зустрічався онлайн з мером Дуйсбурга Зьореном Лінком і вдячний йому за рішучу підтримку нашої боротьби з ворогом та відкритість до співпраці. Серед наших спільних планів – реалізація проєктів у галузях культури, освіти, спорту, молодіжній сфері та інших напрямках», – додав Вілкул.

Читайте також: Кривий Ріг стане містом-партнером Любліна

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну