Кривий Ріг стане містом-партнером Любліна

Кривий Ріг стане містом-партнером Любліна

Фото: Culture.pl

2 лютого на сесії міської ради Любліна чиновники ухвалили рішення про підписання договору про партнерство між Любліном і Кривим Рогом. На засіданні місто Кривий Ріг представляв радник, пан Юрій Красножон. Наступний крок - укладення партнерської угоди між містами.

Про це йдеться на офіційному сайті Любліна, а також підтвердив Олександр Вілкул.

Офіційна співпраця Любліна та Кривого Рогу розпочалася 2017 року, коли представники влади обох міст підписали лист про наміри про співпрацю. Делегації з Кривого Рогу неодноразово відвідували Люблін з робочими візитами та брали участь у Конгресі прикордонного співробітництва. Кривий Ріг був одним з українських міст, які брали участь у проєкті "Професійні кадри в органах місцевого самоврядування - створення компетентних команд державного управління для підтримки реформи місцевого самоврядування в Україні", а також у рамках проєкту "Від Люблінського союзу до Європейського союзу".

Довідково: Люблін місто в Польщі, столиця Люблінського воєводства. Люблін є одним з найстарших поселень у Польщі. Сьогодні Люблін найбільше місто та промисловий, культурний і науковий осередок у Східній Польщі та на правобережжі Вісли. З огляду на велику кількість історичних пам'яток, спортивно-оздоровчих об'єктів та готельну базу місто є важливим туристичним центром.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну