Дефіцит в енергосистемі досі значний, один із блоків ТЕС у ремонті — Укренерго

Дефіцит в енергосистемі досі значний, один із блоків ТЕС у ремонті — Укренерго

Фото: Перший Криворізький

Дефіцит в енергосистемі України все ще є значним, нині виведено у ремонт із технічних причин один із блоків теплових електростанцій.

Про це НЕК «Укренерго» повідомляє у Телеграмі.

«Споживання електроенергії: на тому ж рівні, що й в суботу. Дефіцит в енергосистемі все ще є значним», — ідеться в повідомленні.

В Укренерго зазначають, що внаслідок російських ракетних та дронових атак пошкоджені електростанції та високовольтна мережа.

«Атака росіян 26 січня завдала суттєвих пошкоджень декільком об’єктам високовольтної мережі. Втім, енергосистема все ще відновлюється після попередніх серій ворожих ракетних обстрілів, які спричинили пошкодження енергоблоків електростанцій. В результаті виробництво електроенергії на працюючих електростанціях не може повністю покрити споживання», — ідеться в повідомленні.

Зазначається, що з технічних причин в ремонт виведено один з блоків теплових електростанцій, відповідно обсяг виробленої електроенергії в системі знизився.

Через це до всіх обленерго доведені дещо зменшені ліміти споживання, які діють упродовж доби.

«Триває відновлення об’єктів енергетичної інфраструктури, пошкоджених під час масованої атаки 26 січня. В Одеській області продовжують діяти аварійні відключення. Триває відновлення планової схеми живлення регіону», — йдеться в повідомленні.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну